Brak w magazynieIdeal Standard
Ideal Standard - Półokrągły brodzik prysznicowy lany marmur 91x91 cm biały | L505801
Cena regularna €16083Cena jednostkowaIdeal Standard
Ideal Standard Strada - Umywalka wpuszczana W Blat bez otworu 59,5x43,5 cm biały | K078001
Cena regularna €12510Cena jednostkowa
Ideal Standard
Ideal Standard Tesi - KOMPAKT wc AquaBlade z deską soft Close biała | SIKOSIST0082
Bardzo mało w magazynie (2 szt.)Cena regularna €32261Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus - Umywalka wisząca z otworem pro na baterię 55x45 cm biała | 1438.2.000.104.1
W magazynieCena regularna €4041Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus - Umywalka wisząca z przelewem 60x49 cm biała | 1438.3.000.104.1
W magazynieCena regularna €4246Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus - Umywalka wisząca z otworem 50x41 cm biała | 1438.1.000.104.1
Mało w magazynie (7 szt.)Cena regularna €3880Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus - Umywalka wisząca z przelewem 65x52 cm biała | 1438.4.000.104.1
W magazynieCena regularna €4525Cena jednostkowa
Brak w magazynieJika
Jika Mio - Umywalka wisząca z otworem pro na 60x45 cm biała | H8127130001041
Cena regularna €7616Cena jednostkowaJika
Jika Mio - Umywalka wisząca z otworem pro na 55x45 cm biała | H8127120001041
Bardzo mało w magazynie (4 szt.)Cena regularna €7313Cena jednostkowa
Jika
Jika Mio - Miska WC Wisząca Rimless biała | 2071.4.000.000.1
W magazynieCena regularna €19110Cena jednostkowa
Jika
Jika Mio - Miska WC Wisząca Rimless biała | 2071.4.100.000.1
Na zamówienieCena regularna €26348Cena jednostkowaJika
Jika Deep - Mała Umywalka narożne z otworem pro baterię 45x46 cm biała | 1661.2.000.104.1
Cena regularna €5440Cena jednostkowaJika
Jika Lyra Plus - Mała Umywalka z przelewem 45x37 cm biała | 1538.2.000.104.1
Mało w magazynie (9 szt.)Cena regularna €3675Cena jednostkowaJika
Mało w magazynie (9 szt.)Cena regularna €3458Cena jednostkowaJika
Jika Lyra Plus - Mała Umywalka z otworem na pro po prawej stronie 40x31 cm biała | 1538.1.000.106.1
W magazynieCena regularna €3477Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus Viva - Umywalka meblowa z otworem na pro 55x45 cm biała | H8103810001041
W magazynieCena regularna €5620Cena jednostkowa
Brak w magazynieJika
Jika Lyra Plus Viva - Umywalka meblowa z otworem na pro pośrodku 60x45 cm biała | H8103820001041
Cena regularna €5835Cena jednostkowa
Jika
Jika Lyra Plus Viva - Umywalka meblowa z otworem pro na 50x43 cm biała | H8103800001041
W magazynieCena regularna €4997Cena jednostkowaAlca
Alca - Przycisk spłukujący DualFlush czarny mat | M678
W magazynieCena regularna €7013Cena jednostkowa
Fayans
Fayans Neo - Umywalka wisząca z otworem pro baterię 50x40 cm biała | SIKOSJNE10390
W magazynieCena regularna €4846Cena jednostkowa
Fayans
Fayans Neo - Mała Umywalka z otworem pro baterię 40x32 cm biała | SIKOSJNE15393
Mało w magazynie (8 szt.)Cena regularna €4518Cena jednostkowa
Fayans
Fayans Neo - Umywalka wisząca z otworem pro baterię 55x44 cm biała | SIKOSJNE10391
W magazynieCena regularna €4973Cena jednostkowa
Fayans
Fayans Neo - Umywalka wisząca z otworem pro baterię 60x47 cm biała | SIKOSJNE10392
Mało w magazynie (8 szt.)Cena regularna €5140Cena jednostkowaKolo
Kolo Rekord - Umywalka wisząca bez otworu 50x41 cm biała | K91050000
W magazynieCena regularna €2931Cena jednostkowa