Rav Slezak
Rav Slezak - Dvigubas Kabliukas montavimas gręžiant chromas | COA0102
Labai mažas likutis (4 vnt.)Įprasta kaina €1033Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Tualetinio popieriaus laikiklis chromas | COA0402
Labai mažas likutis (5 vnt.)Įprasta kaina €905Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - WC šepetys chromas | COA0500
Mažas likutis (7 vnt.)Įprasta kaina €1893Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Rankšluosčio laikiklis chromas | COA0603
Labai mažas likutis (2 vnt.)Įprasta kaina €3100Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Rankšluosčio laikiklis chromas | COA070130
Įprasta kaina €2026Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Lentynėlė chromas | COA090030
Mažas likutis (9 vnt.)Įprasta kaina €2327Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak Lentynėlė - Lentynėlė montavimas, tvirtinamas gręžiant chromas | COA090060
Mažas likutis (6 vnt.)Įprasta kaina €2456Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Plaukų džiovintuvo Laikiklis chromas montavimas gręžiant | COA1200
Labai mažas likutis (5 vnt.)Įprasta kaina €1852Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Kabliukas montavimas klijuojant arba gręžiant juoda matinė | MKA0100CMAT
Labai mažas likutis (2 vnt.)Įprasta kaina €1294Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Kabliukas sendintas žalvaris | MKA0100SM
Mažas likutis (9 vnt.)Įprasta kaina €1702Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Dvigubas Kabliukas sendintas žalvaris montavimas klijuojant arba gręžiant | MKA0102SM
Labai mažas likutis (2 vnt.)Įprasta kaina €1852Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Rankšluosčio laikiklis sendintas žalvaris | MKA0104SM
Labai mažas likutis (5 vnt.)Įprasta kaina €2153Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Trigubas Kabliukas sendintas žalvaris | MKA0105SM
Įprasta kaina €2542Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Šepetėlių laikiklis sendinta žalvario spalva | MKA0201SM
Labai mažas likutis (4 vnt.)Įprasta kaina €2475Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Muilinė sendinta žalvario spalva | MKA0300SM
Labai mažas likutis (3 vnt.)Įprasta kaina €2475Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Skysto muilo Dozatorius juoda matinė | MKA0303CMAT
Įprasta kaina €3146Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Skysto muilo Dozatorius sendinta žalvario spalva | MKA0303SM
Mažas likutis (8 vnt.)Įprasta kaina €3360Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Tualetinio popieriaus laikiklis juoda matinė | MKA0400CMAT
Labai mažas likutis (3 vnt.)Įprasta kaina €2844Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Tualetinio popieriaus laikiklis sendinta žalvario spalva | MKA0400SM
Labai mažas likutis (3 vnt.)Įprasta kaina €3273Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Tualetinio popieriaus laikiklis sendintas žalvaris | MKA0402SM
Labai mažas likutis (5 vnt.)Įprasta kaina €2973Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - WC šepetys sendintas žalvaris | MKA0500SM
Labai mažas likutis (5 vnt.)Įprasta kaina €3406Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Rankšluosčio laikiklis sendintas žalvaris | MKA070140SM
Labai mažas likutis (3 vnt.)Įprasta kaina €3663Vieneto kainaRav Slezak
Rav Slezak - Rankšluosčio laikiklis sendintas žalvaris | MKA070155SM
Labai mažas likutis (3 vnt.)Įprasta kaina €3836Vieneto kaina